Шалені емоції дістануться саме Тобі!  

Украдене щастя  

Жінка в style JAZZ  

Фараони  

Божі тварі  

Снігова королева  

Вистави

Состоялась премьера «Кайдашевой семьи»

В Житомирском академическом театре состоялась прем�...

27 декабря в Житомирском академическом театре состоял...

Шанувальники театру та КВН були приємно вражені, поба...

Вчора на сцені Житомирського академічного музично-др...

Преса про театр

«Сьогоднішня Україна - точно як Кайдашева сім’я!» - резюмували після гастролей у Вінниці житомирські актори

Гастролі Житомирського академічного музично-драмати...

Ольга Дидковская открыла свою выставку в Житомирском театре

В Житомирском академическом украинском музыкально-д�...

Популярний актор та гуморист, директор-розпорядник Ж�...

Житомирський академічний театр ім. І. Кочерги презент...

Афіша

ВЕЛИКА СЦЕНА

 

 

За п'єсою О.Марданя "Кішки-мишки"
Вівця з вовчим поглядом
Скандал з антрактом.
Режисер-постановник: з. д. мистецтв
України Наталія Тімошкіна.

Причина і наслідок - це одна з основних категорій філософії, це структура буття, коли наслідок зумовлений не однією а багатьма причинами, серед яких любов, зрада, підступність, обман, вірність і прощення. У виставі піднімається проблема зради і зрадництва, що можна прощати, а що ні, особливо, коли це стосується рідних. Як жити далі, коли тебе зрадив найрідніший. Але просто так нічого не буває...


 

 

За мотивами повісті А.Чехова
"Ведмідь. Освідчення"
А Чеховъ про ЕНТО
Гротеск.
Режисер-постановник: з. д. мистецтв України
Наталія Тімошкіна.
Диригент: Анатолій Сергєєв.
Балетмейстер: Ірина Антонюк.


 

 

Є.Шварц
Тінь
Саркастична драма.
Режисер-постановник: з. д. мистецтв
України Наталія Тімошкіна.

Казка для дорослих – так визначає жанр автор твору Євген Шварц. І дійсно, із початком дійства ми поринаємо у нереальнийі магічний світ,здається, що на сценівідбуваються справжні дива... Але, як ібудь-яка казка, "Тінь" сповнена життєвої філософії і мудрості. Добро чи зло, дружба чи підкупність, вірність у коханні чи зрада? Кожному з нас необхідно зробити вибір у житті. Таку серйозну проблему підіймає ця на перший погляд легковажна вистава.


 

 

О.Коломієць
Фараони
Музична комедія.
Режисер: н.а. України Григорій Артеменко.


 

 

Життя, натхнення і любов
Театралізоване дійство.
Режисер: з. д. мистецтв України
Наталія Тімошкіна.


 

 

М.Старицький
За двома зайцями
Музична комедія.
Режисер: н.а. України Григорій Артеменко.
Музика заслуженого діяча мистецтв України О.Стецюка.

Репертуар жодного українського театру не обходиться без своєї інтерпретації безсмертної української класики. Зі сцени Житомирського театру п'єса не сходить вже багато років і завжди збирає аншлаг. Адже гострий і влучний гумор ніколи не старіє, а сміх, як відомо,продовжує життя! Як говорять, за двома зайцями поженешся, жодного не спіймаєш. Прийдіть пересвідчитись у цьому і Ви!


 

 

Григорій Горін
Забути Герострата
Притча.
Режисер: Петро Авраменко.
Сценографія: Валерій Кулавін.

П'єса відомого російського драматурга Григорія Горіна, в основі якої – неординарна історична подія, що відбулась в давньогрецькому місті Ефесі. Базарний торговець на ім'я Герострат спалив храм Артеміди! Що це? Божевілля? Виклик Богам? Жага слави? Жахливий і безглуздий вчинок однієї людини тягне за собою цілу низку іще страшніших людських діянь. Шукаючи відповідь на запитання, герої заплутують один одного у єдиний гидкий клубок. Так вони творять історію, нашу історію. Людство має знати своє минуле і навчитися розуміти його, аби не повторювати фатальних помилок.


 

 

За творами А.Велисовського
та М.Старицького
Ковбаса, чарка та сварка...
Український водевіль.
Режисер: н.а. України Г.Артеменко.
Художник: В.Кулавін.
Дирегент: А.Сергеєв.
Балетмейстер: І.Антонюк.

Ох, і гарна ми все ж таки нація! Розумна, дотепна, і з щирим серцем і душею співочою. Правда, іноді нам щось заважає, Чи то до чарки любов, чи до чарки любов, чи до жінки чужої... Дотепний гумор,справжній український колорит, образна сценографія у народному стилі, яскрав костюми, надзвичайно оптимістичне музичне забарвлення – це найкращі складові українського водевілю.


 

 

Богдан Лепкий
Мазепа
Історична п'єса.


 

 

І.Афанасьєв
Між небом і землею
Еротична комедія.
Режисер-пстановник: з. д. мистецтв України Наталія Тімошкіна.

О, цей яскравий, захоплюючий і такий недосяжнийГолівуд! Краса, пристрасть, гроші, натовп шанувальників і ... вічні інтриги. І чого їм не вистачає? Лише одного. Виявляється, в Голівудітеж плачуть через кохання. "У жінки є тільки одне щастя в житті – та мить, коли її кохають!" – пристрасно стверджують героїні вистави, і з відчаєм борються кожна за своє щастя. Жінкам буде цікаво, чоловікам приємно, а іноді і корисно провести час у компанії трьох абсолютнорізних жінок, закоханих в одного чоловіка.


 

 

М.Манохін
Суперники
Драма.
Режисер: заслужений діяч мистецтв України
В.Карпенко.

Любов... Що є прекрасніше за це почуття? Особливоколи воно взаємне, коли двоє людей не можуть одинбез одного дихати, коли цілому світі є тільки ві і вона. Навіть, якщо вона – проста дівчина, а він – освічений офіцер, навіть, якщо навкруги страшна війна, а він - один із них, ненависних, лютих ворогів. Божевільна трагедія розриває навпіл дівоче серце. Зрадити совісті чи зрадити своїй душі?.. В цій історії автор сміливо переплутує трагічне і смішне, а втім, в житті сміх і сльози завжди йдуть пліч-о-пліч...


 

 

О.Каневський
Таке єврейське щастя
Мюзкл.
Музика Ігора Поклада.
Лібретто С.Сміяна.
Вірші О.Вратарьова.
Режисер-постановник: н.а. України С.К.Сміян.
Художник-постановник: В.Кулавін.

Та шо ви гаварітє? Какоє такоє єврєйскоє щастьє?Щастя цілком банальне – просте, людське: жити у здоров'ї і мирі, любити самому і бути коханим, мати гарну сім'ю, слухняних дітей, добрих сусідів і вірних друзів. Все, як і у всіх. Ось тільки колорит справжній, єврейський. маленьке тісненьке одеське подвір'я, де всі все про всіх знають, заздрять один одному по-чорному і вболівають один за одного щиро, по-справжньому.Колоритні акторські образи, яскраве пластичне наповнення вистави, видатна режисура народного артиста України Сергія Сміяна і неперевершена музика Ігоря Поклада – ось таке воно, "Таке єврейське щастя".


 

 

Т.Іващенко
Втеча зреальності
Драма.
Режисери: н.а. України Григорій Артеменко та Петро Авраменко.

Гостра актуальність проблеми, експериментальна і провокаційна постановка, музичне і пластичне рішення цієї вистави у поєднанні з образною сценаграфією забезпечують дійсно яскраве і незабутнє враження.


 

 

М.Ладо
Божі тварі
Сучасна притча.
Режисер-постановник: з.д. мистецтв
України Наталія Тімошкіна.
Сценографія: В.Кулавін.

Бог створивлюдину найрозумнішою істотою. Чи є ми насправді такими? Чому людина іноді претендує на рольсамого Господа і вважає себе вправі розпоряджатися чужою долею, чужим життям, навіть іще ненародженим...


 

 

Бал у стилі...
Театралізоване дійство.
Режисер: з. д. мистецтв України
Наталія Тімошкіна.


 

 

Vivat, театр, vivat!
Театралізоване дійство.
Режисер: з. д. мистецтв України
Наталія Тімошкіна.


 

 

Григорій Квітка-Основ'яненко
Сватання Стецька
Водевіль.
Режисер: н.а.України Леонід Данчук.


 

Зимова рапсодія
Концертна програма симфонічного оркестру.
Режисер: н.а. України Григорій Артеменко.
Головний диригент: Сергєєв Анатолій


 

Украдене щастя

 

ДІТЯМ ДО 15 РОКІВ ПЕРЕГЛЯД ВИСТАВИ ЗАБОРОНЕНО
І.Франко
Украдене щастя
драма в стилі етно-модерн
За мотивами п'єси І.Франко "Украдене щастя"
Режисер-постановник: з.д.м. України Наталія Тімошкіна.

«Украдене щастя» - одна з найкращих і найвідоміших п’єс Івана Франка. Класика української драматургії, яка не втратила своєї актуальності і в наш час.
Тема кохання зрозуміла кожному. Щастя бути поруч із коханою людиною, біль розлуки, несправедливість, зрада, обман і як наслідок, жахливий, нестерпний біль, людський біль за втраченим щастям. Усе це ми в тій чи іншій мірі переживаємо у своєму житті. Саме тому ця п’єса не втрачає своєї гостроти і є окрасою репертуару мало не кожної української сцени.
Постановку Житомирського академічного театру ім. І. Кочерги відрізняє гіпертрофованість даної теми. Режисер навмисне залишає поза увагою усі побутові моменти п’єси, і робить ставку беручи до уваги лише психологію людських почуттів, емоційний стан кожного героя, їх живий оголений нерв.
Яскраве пластичне вирішення масових сцен вистави підкреслює особливість постановки, лаконічність художнього оформлення не відволікає від головного об’єкту – любовного трикутнику, де кожен захищає і виборює своє щастя.
Костюми героїв стримані і водночас відверті, музичне оформлення – влучна і неповторна, смілива і жива, немов іще одна діюча особа на сцені, музика етно-гурту «Даха Браха».
Все це створює особливу виставу в стилі етно-модерн, дійсно сучасний погляд на українську класику.


 

 

Фернандо Аррабаль
Пікнік
абсурд комедії.
Режисер-постановник: Вячеслав Довженко
Художник–постановник: Валерій Кулавін
Балетмейстер: Ірина Антонюк

Проблема війни і миру завжди турбувала людство. Як примусити зрозуміти всю абсурдність війни, яка приносить лише горе і страждання? Над цим задумуються і політики, і філософи, і письменники…
Головний герой вистави – хлопчисько - солдат. Він нічого не знає про війну, на яку потрапив, не вміє стріляти і вбивати, мріє про те, щоб на вихідних його відпускали додому. В окопах пише вірші і пісні. Якось до нього на передову приїжджають батьки та влаштовують недільний пікнік прямо на полі бою, захоплюючись чудовою можливістю поїхати на природу. Отже, якщо війна абсурдна по своїй природі, то чому не довести абсурд до краю и не показати війну в кривому дзеркалі!

Вистава надзвичайно цікава, захоплює з перших хвилин у полон надзвичайних подій. Таку війну ми ще не бачили, а коли побачимо, зрозуміємо всю її абсурдність та безглуздість.


 

 

Карло Гоцці
Король-Олень
Метаморфози кохання.
Режисер-постановник: Петро Авраменко.
Художник-постановник: Валерій Кулавін.

Емоції, драйв, життєві трагедії, кохання, віроломство, підступність та щасливий фінал може побачити і відчути кожен, хто прийде на виставу «Король-олень» Житомирського академічного музично-драматичного театру ім.. І. Кочерги.
«Король-олень» - комедія дель-арте (комедія масок) – це перша масштабна театралізація п’єси Карло Гоцці на пострадянському просторі молодим, талановитим і амбіційним режисером Петром Авраменко.
Більшість із сьогоднішніх шанувальників театру не бачили «комедії дель-арте». Тепер у них є чудова нагода побачити це приголомшливе дійство. Режисер, як і інші творці вистави, створили виставу, насичену радісним відчуттям життя і світла, торжества земних почуттів, які підносять людину до висот блаженства.
Гра світла, відео проекція, феєрія радості, божевілля фарб, музика, костюми – це «Король-олень»! Обов’язково підіть – такого ви ще не бачили! Неможливо описати те, що просто треба побачити і відчути!


 

Ода радості

 

В.Осляк
Ода радості
Драма про війну та кохання.
Режисер-постановник: Володимир Осляк.
Художник-постановник: Валерій Кулавін.

 

Народ без памяти – толпа.
Толпа, объединенная всегда пороком,
Или глуха, или слепа,
Иль, что еще страшней, воинственно жестока.

На власти трон
Толпою может возведен
любой изгой как новоявленный герой,
щебечущий высоким слогом!

Тогда толпа пойдет на всех войной.
И только память сбережет, спасет,
Когда хотя б один в толпе поймет
И обратиться к совести и к Богу!


 

 

М.Гоголь
Одруження
Комедія.
Режисер-постановник: Петро Авраменко.

Наймолодший режисер Житомирського академічного музично-драматичного театру ім.І.Кочерги презентує вашій увазі новий спектакль за п'эсою Миколи Гоголя "Одруження". Свіжа кров, неймовірні сценічні рішення, розкутість, відвертість, талант!!!
Якщо ви прогавите цю прем'єру дух Гоголя буде приходити до вас щоночі. Адже людина може бути одруженою. проте не знати про це рівно нічого.

МАЛА СЦЕНА

 

 

Даріо Фо та Франка Рама
Вільна пара
Комедія.
Режисер-постановник: н.а. України
Г.Артеменко.


 

О.Галін
Сирена і Вікторія
Комедія.
Режисер-постановник: н.а. України
Г.Артеменко.


 

Т.Іващенко
Замовляю любов
Лірична комедія.
Режисер-постановник: н.а. України
Г.Артеменко.


Н.Саймон
Хочу зніматися в кіно
Комедія.
Режисер-постановник: н.а. України
Г.Артеменко.


 

 

П.Авраменко
Метерлінк в стилі NEW
фантазія.
Режисер:Петро Авраменко.
Композитор: Віталій Вишинський.
Диригент: Анатолій Сергєєв.
Художник-постановник: Валерій Кулавін.


 

 

В.Дьяченко
Жінка в "STYLE JAZZ"
Моно-вистава.
Режисер-постановник: з.д. мистецтв України Наталія Тімошкіна.
В головній ролі: Марина Іваненко.
Музика: Ніно Катомадзе.

П’єса «Жінка в стилі осінь» російського драматурга Володимира Дьяченка на кону Житомирського академічного обласного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги змінила імідж. Тепер це пані з флером загадковості — маємо прем’єру «Жінка в style Jazz» (саме так назвала нову моновиставу режисер, художній керівник театру Наталія Тімошкіна). Визначальним, напевно, стало світосприйняття, що закладено в основу зіграної сценічної історії. Джаз як метафора — імпровізація, поліритмія, темброва своєрідність, синкопи, свінги, а відтак потужний потенціал для моделювання мотивів поведінки героїні, для глибшого аналізу людських стосунків.

ДИТЯЧІ ВИСТАВИ

 

Аладдін

 

Аладдін
Східна казка
Режисер-постановник: Ірина Антонюк
Художник-постановник: Марина Герасимчук


 

 

Дюймовочка
Казка (за казкою Г.Х.Андерсена).
Режисер-постановник: з. д. мистецтв України
Наталія Тімошкіна.

Незбагнений, чарівний світ дитинства. Це володіння тих, хто починає пізнавати життя. А найкращим путівником на шляху в майбутнє є казка.
Запрошуємо всіх у чудовий світ вистави за казкою Г.Х.Андерсена « Дюймовочка», в якій стверджується, що, незважаючи ні на які життєві обставини, необхідно бути добрим, тоді життя обов’язково подарує щасливу долю.
Феєрверк пригод супроводжує героїню казки до щастя. Вистава яскрава, музична, пластична, з прекрасними костюмами та декораціями принесе радість не тільки дітям, але й дорослим.


 

 

Кольорові мандри
Казка.
Режисер-постановник: з. д. мистецтв України
Наталія Тімошкіна.


 

 

Країна Тілімілітрямдія
Дитяче розважально-ігрове шоу.
Режисер-постановник: з. д. мистецтв України
Наталія Тімошкіна.


 

 

А.Лінгрен
Малюк і Карлсон
Казка.
Режисер-постановник: з. д. мистецтв України
Наталія Тімошкіна.


 

 

Є.Шварц
Снігова королева
Казка.
Режисер-постановник: з. д. мистецтв України
Наталія Тімошкіна.


 

 

О.Волков
Смарагдові пригоди
Казка.
Режисер-постановник: з. д. мистецтв України
Наталія Тімошкіна.


 

 

Н.Бура, Е.Смирнова
Принцеса на горошині
Казка.
Режисер-постановник: н.а. України
Г.Артеменко.


 

 

О.Толстой
Золотий ключик або пригоди Буратіно
Казка.
Режисер-постановник: з. д. мистецтв України
Наталія Тімошкіна.
Сценографія: Валерій Кулавін.
Інсценізація: М.Рогова.
Музика: О.Рибнікова.
Переклад віршів: М.Зіновчук.


 

 

К.Чуковський
Муха-Цокотуха
Казка.
Режисер: Ірина Антонюк.

 


 

Попелюшка

 

Попелюшка
Чарівна казка.
Режисер-постановник: Ірина Антонюк.


 

Троє поросят

 

Троє поросят
Казка в стилі кантрі.
М. Рогова (за мотивами англійської народної казки)
Режисер-постановник: Ірина Антонюк.
Художник-постановник: Марина Герасимчук.


 

 

Р.Кіплінг
Мауглі
Казка.
Режисер-постановник: з. д. мистецтв України
Наталія Тімошкіна.
Художник-постановник: Валерій Кулавін.
Інсценізація: М.Іваненко.

Казка «Мауглі» за мотивами твору Редьярда Кіплінга «Книга Джунглів» - це яскраве видовище, яке не залишить байдужими серця дітей і дорослих: неймовірні пригоди у джунглях маленького хлопчика, улюблені казкові герої, подолання різноманітних перешкод, питання вибору між дружбою і зрадою, - вир подій захопить вас уже з першої хвилини перегляду!

 

Обирайте та ЛАСКАВО ПРОСИМО!
м.Житомир,майдан Соборний,6
тел: (0412)22-24-55