Шалені емоції дістануться саме Тобі!  

Украдене щастя  

Жінка в style JAZZ  

Фараони  

Божі тварі  

Снігова королева  

Вистави

Состоялась премьера «Кайдашевой семьи»

В Житомирском академическом театре состоялась прем�...

27 декабря в Житомирском академическом театре состоял...

Шанувальники театру та КВН були приємно вражені, поба...

Вчора на сцені Житомирського академічного музично-др...

Преса про театр

«Сьогоднішня Україна - точно як Кайдашева сім’я!» - резюмували після гастролей у Вінниці житомирські актори

Гастролі Житомирського академічного музично-драмати...

Ольга Дидковская открыла свою выставку в Житомирском театре

В Житомирском академическом украинском музыкально-д�...

Популярний актор та гуморист, директор-розпорядник Ж�...

Житомирський академічний театр ім. І. Кочерги презент...

ЖИТОМИРСЬКИЙ АКТОР І ГУМОРИСТ ОЛЕКСАНДР ШКАРУПА ЗАПРОШУЄ НА СВІЙ ЮВІЛЕЙНИЙ ВЕЧІР

П'ятниця, 22 листопада 2013, 21:35

shkarupa2Популярний актор та гуморист, директор-розпорядник Житомирського академічного театру ім. І. Кочерги Олександр Шкарупа запрошує шанувальників на свій ювілейний вечір.

Зустріч з друзями відбудеться на сцені Житомирського театру ім. І. Кочерги 23 листопада о 19.00. На усіх глядачів чекає захоплююче дійство за участю відомих артистів, які прийдуть привітати свого друга Олександра Шкарупу.

Олександра Миколайовича знають, як виконавця багатьох улюблених ролей в популярних виставах житомирського театру. А ще телеглядачам він відомий, як учасник жарт-клубу "Побрехеньки". Крім того, він - Дід Мороз з багаторічним досвідом. Тому робити сюрпризи вміє.

Вперше потяг до акторської професії Олександр відчував у п'ятому класі. Спочатку мріяв бути і льотчиком, і агрономом, але в п'ятому класі до них в школу прийшов викладач георгафії, який у душі був режисером, Кім Живаго. Він створив у школі театральний колектив, куди увійшов і Шкарупа. Його першою роллю був Уськін у дитячій виставі. Малому Сашкові так сподобалося, що він він вирішив стати актором.

Популярний актор та гуморист, директор-розпорядник Житомирського академічного театру ім. І. Кочерги Олександр Шкарупа запрошує шанувальників на свій ювілейний вечір.

Популярний актор та гуморист, директор-розпорядник Житомирського академічного театру ім. І. Кочерги Олександр Шкарупа запрошує шанувальників на свій ювілейний вечір.

Згодом Олександр вступив до Київського театрального інституту ім. Карпенка-Карого на курс знаменитого майстра Леоніда Олійника, який закінчив у 1980 році.

Олександру Шкарупі пощастило з викладачами. На 4 курсі майбутній популярний актор мав нагоду вчитись у Ади Роговцевої. Пощастило Олександру Шкарупі грати в дипломній виставі, яку ставив великий майстер Сергій Данченко. Це була постановка "Ромео і Джульєтта", де Шкарупа грав Капулетті.

Олександр Миколайович згадує Данченка як дуже приємну, талановиту людину, але вимогливого професіонала. Саме в цей час майбутній керівник Київського національного театру ім. І. Франка переїхав зі Львова до столиці. Данченко також був випускником Леоніда Олійника, тому Леонід Артемович запросив його ставити дипломну виставу на курсі.

Шкарупа каже, що Олійник працював з ними, як з дітьми, формував із зелених юнаків та дівчат майбутніх майстрів. А Данченко вже працював з ними, як зі справжніми акторами і вимагав самовіддачі. Тому що після диплому актори йшли служити в театр.

На курсі зі Шкарупою навчались такі прекрасні актори, як покійний Анатолій Дяченко, Валерій Чигляєв, Василь Баша.

До приїзду в наше місто Олександр Шкарупа працював на рідній Донеччині - в Донецькому театрі ім. Артема. А у 1982 році головний режисер Житомирського театру Віталій Толок запросив Олександра до Житомира. Сюди він приїхав у 1983 році. Грав у новорічній казці.

Потім життя склалося так, що актор Олександр Шкарупа на 20 років пішов з житомирського театру. А повернувся знову в стіни театру ім. Кочерги у 2004 році. Однією з найцікавіших своїх ролей вважає Черчілля у виставі "Людина і глобус". З поверненням в Житомирський театр Олександр Шкарупа зіграв уже понад два десятки ролей.

shkarupa

Коментарі 

 
0 #1 Ірина 2013-11-25 12:07 Прекрасний вечір! Здоров"я та наснаги ювілярові! Творчих успіхів йому та всьому колективу театру!!!
P.S.Олександре Миколайовичу,в своїй фінальній промові Ви забули про оркестр
Цитувати
 

"Тінь" - саркастична драма