Шалені емоції дістануться саме Тобі!  

Зустрічайте чарівну новорічну казку - Попелюшка!  

Свято розпочинається з Театру ім. І.Кочерги!  

Пристрасть та загадкове розгортання подій...  

Торкнись історії справжнього життя!  

Відчуй спалах бурхливих емоцій!  

Вистави

В Житомирському академічному музично-драматичному т�...

27 грудня житомирські актори презентували журналіста�...

Можливо, ви знає пісню «Город детства». на слова Робе�...

Одна из самых известных исполнительниц современного ...

Преса про театр

7-8 лютого 2013 року театральні афіші Ужгорода сповістили...

Самотнє і безрадісне життя дівчинки, яка щодня тяжко п�...

Художественный руководитель Житомирского академичес�...

Інтерв'ю з Ніною Рябенко. Про фінансову та економічну с...

Гастролі театру в Ужгороді

Субота, 03 листопада 2012, 19:51

7-8 лютого 2013 року театральні афіші Ужгорода сповістили про гастролі Житомирського академічного музично-драматичного театру з виставами: «Муха-цокотуха» (К. Чуковський) реж. І. Антонюк, «Втеча з реальності» (Т. Іващенко) реж. П. Авраменко та «Украдене щастя» (І. Франко) реж. з.д.м. України Н. Тімошкіна.

Не вперше відправився Житомирський театр в творчу подорож. На цей раз їх чекала зустріч з прихильниками Мельпомени з Срібної землі - поетичної назви Закарпаття.

Так сталося, що між Житомирським і Закарпатським театрами склались міцні творчі стосунки - це було підтверджено аншлагами і бурхливими оплесками на всіх виставах театру під час гастролей. Після першого дня гастролей з виставами: «Муха-цокотуха» (К. Чуковський) реж. І. Антонюк та «Втеча з реальності» (Т. Іващенко) реж. П. Авраменко по місту розійшовся такий резонанс, що наступного дня на дитячих виставах глядачам не вистачало місць і тому сотні юних театралів насолоджувались творчістю житомирських акторів стоячи у проходах. А от після перегляду вечірньої вистави, а саме «Украдене щастя» І. Франко у постановці з.д.м. України Наталії Тімошкіної, вперше і сподіваємось не востаннє, ужгородські поціновувачі театрального мистецтва розкупили всі програмки та вишикувались в чергу до «Книги відгуків», щоб висловити житомирянам свої враження.

На знак вдячності за свою творчість колектив Житомирського театру був запрошений гостинними закарпатцями на екскурсію по мальовничому Закарпаттю з відвідуванням Ужгордського замку, та купанням в термальних джерелах. Обласна адміністрація Закарпаття в свою чергу теж не залишила нашу трупу без уваги, начальник обласного управління культури подякував директорам театрів Любові Оленчук та Наталії Ростовій, а також режисерам вистав–з.д.м. України Наталії Тімошкіній, Петру Авраменку, Ірині Антонюк за співробітництво, творче вміння піднімати сучасні проблеми засобами театру та за їх внесок у виховання підростаючого покоління.

"Тінь" - саркастична драма